US-E2, 5620704 Water Filtration System
- Model: US-E2, 5620704
- EAN: 00016145149818
319,95€
Excl. BTW: 264,42€
Bestel gemakkelijk en snel
| Details | |
| Aansluittype | Hygiënische snelwissel |
| Houdbaarheid in dagen | 1825 Dagen |
| Inclusief kraan | Ja |
| Inlaat-/uitlaatmaat | 3/8" JG |
| Segment | RV Marine |
| Totale diepte (metrisch) | 11.43 cm |
| Totale lengte (metrisch) | 38.25 cm |
| Capaciteit (metrisch) | 7500 liters |
| Debiet (metrisch) | 4 Litre per minute |
| Drukbereik (metrisch) | 172 - 862 kPa |
| Eindaanpassing | Non Pertinent |
| Filtertype | SQC |
| Kleinste verkoopbare eenheid | Overdoos |
| Maximale bedrijfsdruk (metrisch) | 862 kPa |
| Maximale bedrijfstemperatuur (Celsius) | 37.8 Degree Celsius |
| Merk | 3M™ |
| Micronage | 0.2 μm |
| Productkleur | Wit |
| Productserie | US |
| Reductieclaims | Cyste Sediment Bacteriën |
| Sectoren | Thuis |
| Snel wisselbaar | Ja |
| Temperatuurbereik (Celsius) | 4.4 - 37.8°C |
| Totaal aantal eenheden per doos | 1 |
| Totale breedte (metrisch) | 11.43 cm |
| Totale hoogte (metrisch) | 38.25 cm |