AP2-E, 47-225450 Water Filtration Cartridge, Empty Sanitisation
- Model: AP2-E, 47-225450
- EAN: 00051128894934
24,95€
Excl. BTW: 20,62€
Bestel gemakkelijk en snel
| Details | |
| Houdbaarheid in dagen | 1825 dagen |
| Drukbereik (metrisch) | 172 - 862 kPa |
| Eindaanpassing | Non Pertinent |
| Kleinste verkoopbare eenheid | Stuk |
| Maximale bedrijfsdruk (metrisch) | 862 kPa |
| Maximale bedrijfstemperatuur (Celsius) | 37.8 Degree Celsius |
| Merk | 3M™ |
| Productkleur | Wit |
| Productserie | AP2 |
| Sectoren | Commercieel |
| Snel wisselbaar | Ja |
| Temperatuurbereik (Celsius) | 4.4 - 37.8°C |
| Toepassing | Waterautomaten op kantoor Water filteren voor drinkwater en hydratatie Water filteren voor huisdieren |
| Totale breedte (metrisch) | 6.05 cm |
| Totale hoogte (metrisch) | 24,77 cm |