Water Filtration System, Whole House, SQC, AP904, 5621104
- Model: AP904, 5621104
- EAN: 0016145266997
519,95€
Excl. BTW: 429,71€
Bestel gemakkelijk en snel
Het 3M wholehouse filtersysteem levert gefiltreerd water van consistente hoge kwaliteit voor het hele huis.
_ Capaciteit: 375.00 liter
- Flow: 75.7 l/pm
- NSF gecertificeerd
- 304 roestvrijstalen filterkop met 25 jaar beperkte garantie
- 1" NPT in-en uitgangaansluitingen
- Gepatenteerd koolstofblok
- Hygiënische snelwissel filters voor snelle, eenvoudige omwisseling
Het waterfilter systeem wordt geleverd inclusief 2 stuks koppelingen 1/2"NPT x 1/2" BSPT schroefdraad met betrekking tot de juiste maat voor de installatie.
Verwijdert: Kalkaanslag, chloor, reuk en-smaak, sediment, cyste, lood en andere zware metalen.
Advies: Vervanging elke 12 maanden
Let op: Wilt u gebruik maken van onze gratis reminder service wanneer uw filter aan vervanging toe is? Bij het afrekenen kunt u deze optie aanklikken.
Ons 3M waterfilter voor het gehele huis plaatst u direct na de watermeter, en monteert u tussen de waterleiding, zodat u in het gehele huis kunt genieten van gefilterd, lekker, zuiver en kalkvrij water.
Op deze manier kunt u ook verdere schade beperken aan uw dure apparatuur zoals kranen, wasmachine, vaatwasser, koffieautomaat en warmwatertoestellen. U voorkomt tevens verstoppingen in de waterleidingen.
Geen maandelijks onderhoud en service-beurten!
Het 3M waterfilter gebruikt geen zout en is dus onderhoudsvrij.
Vervang op eenvoudige wijze het filterpatroon elke 12 maanden en u zult genieten van heerlijk, zuiver, gezond water.
Het 3M waterfilter voor gehele huis neemt weinig ruimte in beslag en heeft geen afvoer nodig.
| Details | |
| Aansluittype | NPT vrouw |
| Aantal patronen | 1 |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Houdbaarheid in dagen | 1825 Dagen |
| Inlaat-/uitlaatmaat | 1" NPT |
| Totale diepte (metrisch) | 11.908 cm |
| Capaciteit (metrisch) | 378541 liters |
| Debiet (metrisch) | 75.7 Litre per minute |
| Drukbereik (metrisch) | 172 - 862 kPa |
| Filtertype | SQC |
| Kleinste verkoopbare eenheid | Overdoos |
| Maximale bedrijfsdruk (metrisch) | 862 kPa |
| Maximale bedrijfstemperatuur (Celsius) | 37.8 Degree Celsius |
| Merk | Aqua-Pure™ |
| Micronage | 5 μm |
| Productkleur | Blauw |
| Productserie | AP900 |
| Reductieclaims | Schaal Chloorsmaak en -geur Sediment Deeltjes |
| Sectoren | Thuis |
| Temperatuurbereik (Celsius) | 4.4 - 37.8°C |
| Totaal aantal eenheden per doos | 1 |
| Totale breedte (metrisch) | 11.908 cm |
| Totale hoogte (metrisch) | 56.675 cm |