AP917HD, 5621006 Water Filtration Cartridge, Whole House, SQC
- Model: AP917HD, 5621006
- EAN: 00016145252303
275,67€
Excl. BTW: 227,83€
Bestel gemakkelijk en snel
| Details | |
| Levensduur filter | 12 maanden |
| Capaciteit (metrisch) | 378541 liters |
| Debiet (metrisch) | 37.85 Litre per minute |
| Drukbereik (metrisch) | 172 - 862 kPa |
| Eindaanpassing | Non Pertinent |
| Filtertype | SQC |
| Kleinste verkoopbare eenheid | Overdoos |
| Maximale bedrijfsdruk (metrisch) | 862 kPa |
| Maximale bedrijfstemperatuur (Celsius) | 37.8 Degree Celsius |
| Merk | Aqua-Pure™ |
| Micronage | 5 Absolute, @ 95% |
| Productkleur | Blauw |
| Productserie | AP |
| Reductieclaims | Chloorsmaak en -geur Deeltjes |
| Sectoren | Thuis |
| Snel wisselbaar | Ja |
| Temperatuurbereik (Celsius) | 4.4 - 37.8°C |
| Totaal aantal eenheden per doos | 1 |
| Totale breedte (metrisch) | 11.43 cm |
| Totale hoogte (metrisch) | 52.705 cm |