CS-61, 5560010 Water Filtration Cartridge
- Model: CS-61, 5560010
- EAN: 0051128893289
51,91€
Excl. BTW: 42,90€
Bestel gemakkelijk en snel
| Details | |
| Houdbaarheid in dagen | 1825 dagen |
| Capaciteit (metrisch) | 9085 liters |
| Debiet (metrisch) | 3.8 liter per minuut |
| Drukbereik (metrisch) | 172 - 862 kPa |
| Eindaanpassing | Non Pertinent |
| Kleinste verkoopbare eenheid | Stuk |
| Maximale bedrijfsdruk (metrisch) | 862 kPa |
| Maximale bedrijfstemperatuur (Celsius) | 37.8 Degree Celsius |
| Merk | 3M™ |
| Micronage | 5 μm |
| Productkleur | Wit |
| Productserie | OCS |
| Reductieclaims | Deeltjes Chloorsmaak en -geur Schaal |
| Sectoren | Commercieel |
| Snel wisselbaar | Ja |
| Temperatuurbereik (Celsius) | 4.4 - 37.8°C |
| Toepassing | Filtratie van koffie en hete thee Koffie- en verkoopautomaten Koude dranken Verkoopautomaat Waterautomaten op kantoor Water filteren voor automaten met koude dranken Water filteren voor huisdieren Water filteren voor drinkwater en hydratatie Universele filtratie in lijn |
| Totaal aantal eenheden per doos | 12 |
| Totale breedte (metrisch) | 8.1 cm |
| Totale hoogte (metrisch) | 24.46 cm |